Lieli plīša žirafes

Lielas Plīša Žirafes - Liela Plīša Žirafe Rotaļlieta Mīksts XXL

Lielas plīša žirafes tieši no savannas jūsu apskāvienā!

Lieli plīša žirafes - šo dzīvnieku jūs ne ar vienu nesajauksit. Tam ir garš graciozs kakls, slaidas kājas, plankumains kažoks, burvīgas skropstas un lielas, laipnības pilnas acis. Jā, tā ir skaista žirafe. Garākais zīdītājs pasaulē, kas var izaugt pat līdz 5,5 metriem garš. Jūs varētu gandrīz skatīties tai tieši acīs, ja izveidotu trīs cilvēku torni.

Pat jaundzimušās žirafes ir garākas par lielāko daļu cilvēku. Tātad žirafe ir īsts dzīvnieku pasaules modelis. Tas eleganti staigā pa savannas celiņu. Jūs droši vien sapņojat par žirafi, kas pastaigājas jūsu mājās? Izrādās, ka viss ir iespējams. Viss, kas tev jādara, ir jāgrib!


Žirafe, kas der mājās

Īstu žirafi, acīmredzot, neviens neļautu turēt mājās. Tas ne tikai neietilpst pa durvīm, bet arī salauztu gultu, mēģinot iekārtoties ērti, un, visbeidzot, apēstu visus jūsu ziedus. Tātad, mums ir labāks risinājums - plīša žirafe. Varbūt tā nav oriģināla izmēra žirafe, ko var redzēt dabā. Tomēr tā joprojām ir iespaidīgu izmēru rotaļlieta, kas ar savu mīļumu iekaros ikviena sirdi.

Jūs varat justies brīvi uzdāvināt šādu žirafi kā īpašu dāvanu, kas izrāda patiesu uzmanību citam cilvēkam. Un pēc tam, kad kādam nopirksiet žirafi, jūs noteikti vēlēsities tādu iegūt savās mājās. Turklāt tas ir ideāls aksesuārs ne tikai mājās, bet arī bērnudārzos, rotaļu istabās vai jebkurā citā telpā, kuru vēlaties padarīt ekskluzīvu. Lielās plīša žirafes piešķirs šīm telpām eksotikas pieskaņu.


Katrai rotaļlietai ir sava personība

Visas žirafes ir unikālas! Nav divu žirafu ar vienādiem plankumiem uz kažokādas, tāpat kā nav divu cilvēku ar vienādiem pirkstu nospiedumiem. Katras personas pirkstu nospiedumi ir unikāli. Turklāt plīša žirafes ir unikālas savās personībās. Galu galā visi, kas adoptē lielu plīša žirafi, pavada ar to daudz laika: dejo, spēlējas, guļ ar to, skatās filmas, fotografējas (vismaz reizi dienā), mēģina dažādus ēdienus, ceļo uz vistālākajām burvju zemēm. , pat meklējiet mierinājumu pie žirafēm grūtos laikos.

Parasti pa ceļam notiek interesanti stāsti. Viņi veido neaprakstāmu saikni ar savu rotaļlietu. Ar plīša žirafes palīdzību jūs pat varat attīstīt savu radošumu. Piemēram, izdomājiet vismaz 20 vietas, kuras žirafe vēlētos apmeklēt. Vai arī izveidojiet stāstu par katru žirafes vietu. Un tagad saskaitiet visas šīs vietas. Cik daudz vietu ir? Jūs uzreiz atklāsiet, ka esat pilnībā iesaistīts šajā darbībā un visas ikdienas rūpes esat atstājis kaut kur tālu prom. Tātad, plīša žirafe ir vairāk nekā tikai rotaļlieta. Tā ir unikāla personība, kas ceļo pa dzīvi kopā ar jums.


Plīša žirafe ir labākais miega pavadonis

Ar plīša žirafēm jums nekad nebūs garlaicīgi. Kāpēc? Jo viņiem ir nepieciešams ļoti maz miega. Savvaļā lielas plīša žirafes guļ no 10 minūtēm līdz 2 stundām. Iedomājieties, ka jums ir nepieciešams tik maz atpūtas un atlikušo laiku varat pavadīt spēlējot spēles. Tas būtu lieliski! Bet cilvēkiem ir jāguļ ilgāk. Galu galā miegs mums ir ļoti svarīgs, lai atgūtu spēkus.

Un lielās plīra žirafes ir īpašas ar to, ka tās guļ tikpat ilgi, cik saimnieks. Un vienmēr ļoti mierīgi. Neviena plīša žirafe nekrūks kā skaļš traktors un nepamodinās jūs skaista sapņa vidū. Mēs to garantējam! Tieši otrādi, tas ne tikai netraucēs, bet arī palīdzēs vieglāk iemigt. Pēc tik mīkstas un pūkainas rotaļlietas apskaušanas nomierināsies un atslābsies ātrāk.


Rotaļlietu veidošanā uzmanība tiek pievērsta svarīgām detaļām

Veidojot plīša žirafes, liela uzmanība tika pievērsta materiālu kvalitātei, izturībai un detaļu autentiskumam. Žirafe saglabāsies lieliskā stāvoklī arī pēc daudzu gadu gulēšanas, dejošanas vai dažādu spēļu ar to. Tā spēcīgās šuves izturēs pat visintensīvāko jautrību.

Audumi ir piemēroti atkārtotai mazgāšanai. Žirafes pildīšanai izmantotās bumbiņas ir pretalerģiskas, un visa rotaļlieta ir izturīga un tajā pašā laikā mīksta un jauka. Visas šīs lietas ļauj ļoti viegli iemīlēties tik unikālā rotaļlietā.

Product added to wishlist