Lieli plīša zaķi - Liels plīša zaķis rotaļlieta - Liels mīksts zaķis XXL

Lieli Plīša Zaķi - Liels Plīša Zaķis Rotaļlieta Mīksts XXL

Sveiki, es esmu liels plīša zaķis!

Lieli plīša zaķi - Domāju, tu noteikti zini daudz stāstu par veiklajiem un ātrajiem zaķiem. Es varbūt neesmu tik veikls, bet esmu visīstākais garausis zaķis! Kā tu jau zini, zaķi dzīvo lielos, draudzīgos baros, jo mīlestība un draudzība mums ir ļoti svarīga. Tāpēc arī tevi vēlos pieņemt savā draugu pulkā!

Tici man, nevienam citam nav tik mīksta un maiga kažociņa kā man. Un ko lai vēl saka par manām garajām ausīm, kuras lieliski noder, lai klausītos smieklīgus stāstus un arī skumjus notikumus. Atklāšu tev noslēpumu – mana pūkainā zaķa ļipa var izkliedēt pat visdrūmāko noskaņu. Bet pats galvenais – es nevaru vien sagaidīt, kad mēs tiksimies, jo skaidri zinu, ka mēs kļūsim labākie draugi! 

Gaidi mani, es jau skrienu gatavoties lielajam ceļojumam uz tavām mājām! Nepaies ilgs laiks, jo mēs, zaķi, esam ļoti ātri!

Uz redzēšanos, mans dārgais draugs!


Tas ir jautrības laiks!

Lieli mīksti zaķi ir visjautrākie un enerģiskākie no visiem dzīvniekiem, tāpēc vari būt drošs, ka skumjām un sliktām emocijām neatliks laika! Tiklīdz zaķis ieradīsies tavās mājās, tās kļūs prieka un līksmības pilnas. Tu varbūt to nezini, bet zaķi ir paši labākie spēļu draugi, viņi var ar tevi spēlēties stundām ilgi, bet, kad spēki ir izsmelti, viņiem patīk pieglausties savam labākajam draugam, ar kuru kopā jūtas droši un mierīgi, un saldi nosnausties.

Zaķis būs vislaimīgākais, ja varēs ko jūs vienkārši pavadīt laiku kopā ar tevi, neatkarīgi no tā, vai tā ir nepārtraukta līksmība, klusa pasēdēšana vai arī ceļojums. Tici man, viņi ir lieliski kompanjoni! Bet pats galvenais – zaķi mīl no visas savas mazās sirds, tāpēc viņi ir uzticamākie un uzticīgākie draugi!


Pirms miega!

Pēc jautras dienas kopā ar jauno draugu vajag pareizi sagatavoties miegam. Zaķi ir ļoti rūpīgi, tāpēc sevis apkopšana ir viņu iecienīta nodarbe. Palīdzi zaķim izpurināt viņa mīksto kažociņu un notīrīt baltos zobus, un par pateicību viņš apsargās tavu miegu! Zaķi arī ir ārkārtīgi zinātkāri un lieliski klausītāji, tāpēc labprāt klausīsies tevis stāstītos stāstus un pasakas.

Protams, vislabāk viņiem patīk stāsti par drosmīgiem zaķiem un viņu pārgalvīgajiem piedzīvojumiem! Taču tu zini, ka zaķi dažreiz var būt bailīgi, tāpēc, izslēdzot gaismu, neaizmirsti to apskaut!

Product added to wishlist