Nesteidzieties!
Saņemiet 5% Atlaidi Pirkumam

Noklikšķiniet uz pogas zemāk, un jums tiks piešķirts veikala atlaides kods.

Lieli plīša vienradži - Liels plīša vienradzis rotaļlieta - Liels mīksts vienradzis XXL

Lieli Plīša Vienradži - Liels Plīša Vienradzis Rotaļlieta Mīksts XXL

Sveiki! Esmu liels plīša vienradzis!

Lieli plīša vienradži - Laikam esi dzirdējis dažādas pasakas un stāstus par brīnumainiem Vienradžiem? Esmu viens no tiem! Varbūt ne tik brīnumains, bet tiešām Vienradzis! Pastāstīšu Tev noslēpumu – Vienradži nevar dzīvot vieni, viņiem nepieciešamas tuvas dvēseles. Tāpēc meklēju labāko draugu!

Ceru, ka Tu arī tādu meklē! Esmu mīksts, jo man ļoti patīk apskāvieni, maigs, kā pūciņa, kā arī laimes un prieka pilns. Tāpēc apsolu, ka pat drūmākajā dienā Tev būs labi kopā ar mani. Steidzos gatavoties īpašam ceļojumam, kurā atradīšu Tevi – manu labāko draugu! Vēlos ātrāk iepazīties ar Tevi, jo ticu, ka satiekoties mēs uzreiz iemīlēsim viens otru!

Uz tikšanos, draudziņ! Ceru, ka mēs drīz atradīsim viens otru!


Paslinkojam Draugs!

Liels mīksts Vienradzis ir pilns pārsteigumu! Lai gan izskatās kustīgs un graciozs, vairāk par visu tiem patīk paslinkot kopā ar savu labāko draugu. Paguliet kopā, vienradži ir labākā kompānija šajā nodarbē! Tie apskaus Tevi ar savu silto un mīksto ķermeni, kas uzreiz ļaus sajusties drošībā.

Dodoties gulēt, nekad neaizmirsti paņemt savu Vienradzi! Pasakās stāsta, ka vienradži ir ļoti uzticami savam labākajam draugam un aizstāv to pret ļauno. Tāpēc vienradzis nekad neļaus sliktiem sapņiem iztraucēt Tavu miegu! Neaizmirsti savu draugu pat neko nedarot, jo vienradzis būs laimīgs arī vienkārši atrodoties Tev blakus.


Jautrību laiks!

Kad Tavās mājās uzrodas Vienradzis, tās uzreiz piepildās ar jautrību un laimi, bet drūmās dienas tiek aizmirstas! Vienradzis priecāsies, ka var nodarboties kopā ar Tevi ar dažādām lietām. Iepazīstini Vienradzi ar pārējiem saviem draugiem, viņam būs ļoti patīkami.

Spēlējiet paslēpes, Vienradzim tās ļoti patīk, lai gan viņš nav labākais meklētājs. Ļaujies piedzīvojumam kopā! Savam jaunajam draugam palasi pasakas un stāstus par citiem vienradžiem, jo tas ir tik interesanti! Vienradzis izbaudīs katru ar Tevi pavadīto minūti un par to pateiksies ar maigumu un mīlestību. Jo ir tik labi, ka ir biedrs, ar kuru var līksmot, rotaļāties, mācīties un priecāties.

Product added to wishlist