Nesteidzieties!
Saņemiet 5% Atlaidi Pirkumam

Noklikšķiniet uz pogas zemāk, un jums tiks piešķirts veikala atlaides kods.

Lieli plīša pingvīni - Liels plīša pingvīns rotaļlieta - Liels mīksts pingvīns XXL

Lieli Plīša Pingvīni - Liels Plīša Pingvīns Rotaļlieta Mīksts XXL

Sveiki, es esmu liels plīša pingvīns!

Lieli plīša pingvīni - Droši vien esi dzirdējis dažādus nostāstus un pasakas par jautrajiem pingvīniem. Tu būsi pārsteigts, bet es esmu viens no viņiem! Kā zināms, pingvīni dzīvo ļoti lielās kopienās, un vientulība ir mūsu lielākais ienaidnieks. Šī iemesla dēļ es nolēmu sameklēt tevi – manu labāko draugu! 

Mans kažociņš ir mīkstākais pasaulē, tāpēc mani apskāvieni ir paši mīkstākie! Man ir arī pingvīna knābis, bet nebaidies, tas ir domāts tikai tam, lai tev maigi sabužinātu matus! Un pats galvenais – es ļoti vēlos ar tevi iepazīties un sniegt tev visu savu mīlestību un prieku! Tāpēc nešaubies, kad saku, ka pat drūmāko dienu tev piepildīšu ar maigumu un mūsu skanīgajiem smiekliem. 

Jau skrienu gatavoties lielajam ceļojumam, jo ceļš no ziemeļiem ir tāls, un es ar nepacietību gaidu mūsu tikšanos!

Uz drīzu tikšanos, draugs!


Nebeidzama kautrība!

Lieli plīša pingvīni pingvīni, iespējams, ir vieni no smieklīgākajiem dzīvniekiem, tāpēc kopā ar viņiem noteikti neskumsi! Kad pingvīns ieradīsies tavās mājās, tās piepildīs laime, prieks un nerimstoši smiekli – ja vēl nezināji, pingvīni ir lieliski jokdari! Viņiem patīk plosīties, un viņu iecienītākā rotaļa ir ķeršana, kaut arī viņiem ir ļoti īsas kājas. Kā iepriecināt pingvīnu?

Vienkārši. Pavadiet kopā laiku, spēlējieties, kopā izbaudiet dienu, un viņš jums atlīdzinās ar uzviju. Dodieties ikdienas piedzīvojumā kopā, jo ir tik labi, ja blakus ir draugs, kas izbauda katru kopā pavadīto mirkli un mīl no visas savas plīša sirds.


Vakara rituāli!

Pēc iespaidu pilnas dienas, kas pavadīta kopā ar jauno draugu, vajag pienācīgi sagatavoties gulēšanai. Pingvīni ir ļoti tīrīgi dzīvnieki, viņiem ļoti patīk sevi sakopt! Pirms gulētiešanas saķemmē jauno draugu, bet viņš tev atlīdzinās, ar savu mīksto pingvīna knābi izbužinot matus!

Jo tā ir ierasts darīt ziemeļos! Tāpat arī neaizmirsti pastāstīt dažādus interesantus, jautrus vai pat dīvainus stāstus vai pasakas par citiem pingvīniem, kuri dodas pārgalvīgos piedzīvojumos, un pēc tam tavs pingvīns mierīgi gulēs un sapņos viskrāsainākos sapņus! 

Product added to wishlist