Lielas plīša lauvas


Lielās plīša lauvas ir īsti mājas karaļi!

Lielas plīša lauvas - zvēru karalis lēnām pieceļas četrrāpus, krata zelta krēpes, dziļi ieelpo, un tad no rīkles dziļumiem izlaužas skaļš rēciens. Katra šī iespaidīgā dzīvnieka detaļa vienkārši izplata diženumu. Tāpēc nav brīnums, ka lielās plīša lauvas ir tik populāras.

Viņus mīl gan bērni, gan pieaugušie. Mazie parasti dažādām spēlēm izvēlas lauvas. Viņi aktīvi pavada laiku kopā ar lauvām, nēsā tās kā aizsardzību un aizmieg ar lauvām, kad tās ir nogurušas. Drosmīgā lauva viņus aizsargā naktī un ļauj mierīgi sapņot skaistus sapņus.

Savukārt pieaugušie šo plīša rotaļlietu izvēlas kā interjera detaļu, kas izceļ viņu spēcīgo raksturu. Galu galā lielākā daļa lauvas raksturīgo detaļu ir atspoguļotas plīša rotaļlietās. Iespējams, tāpēc daudzi cilvēki vēlas iegūt daļiņu no šī diženuma un drosmes. Galu galā "Drosmīgs kā lauva" tiek teikts ne velti.


Apskaujot plīša lauvu, miegs kļūst saldāks

Taču nepieļaujiet kļūdu, nepareizi domājot par lauvām, jo tām ir arī otra puse, kas ir ļoti mīļa un mājīga. Vai zinājāt, ka īstas lauvas var gulēt vai atpūsties līdz pat 20 stundām dienā? Neticams skaitlis! Savvaļā lauvas var redzēt guļam uz muguras ar paceltām kājām vai snaužam ēnā. Lauvas slinkojot savā starpā uzvedas ļoti mīloši.

Viņi berzē viens pret otru galvu un murrā. Lielas plīša lauvas kopija, iespējams, vislabāk no visām rotaļlietām atspoguļo tās dzīvo līdzinieku. Galu galā mēs atrodam rotaļlietu tur, kur to esam atstājuši – guļot uz gultas vai uz zemes. Īsts miega karalis. Blakus šādam gulētājam pašam aizmigt ir daudz vieglāk.


Kuram filmas varonim līdzinās jūsu lielais plīša lauva?

Lauvas ir tik majestātiskas, ka ļoti bieži tiek attēlotas dažādās filmās, seriālos un pat multfilmās. Ikviens droši vien ir redzējis ne vienu vien multfilmas "Karalis Lauva" vai leģendārās "Madagaskaras" seriāla versiju.

Nemaz nerunājot par spēlfilmām "Džungļu karalis", "Nārnijas hronikas", "Oza burvis". Katrā no šīm filmām lauvas spēlē visievērojamākās lomas, it kā tām būtu lemts kļūt par zvaigznēm. Lai jūsu mājās spīd viena šāda zvaigzne. Tās spilgtums sildīs jūs, kad jums būs auksti. Plīša lauvas mīkstais kažoks laipni pieglaudīs tevi pie sevis, kad vēlēsies tikt apskauts.

Un tā iespaidīgais izskats iedvesmos jūs doties drosmīgos pārgājienos un palīdzēs aizmirst visas bailes, kas jūs traucē. Visbeidzot, ja mājās ir lauva, tas patiešām radīs vēlmi, sirsnīgi saritinājušies abi kopā, vienu vai otru filmu par šo aizraujošo dzīvnieku. Jūs varēsiet uzminēt, kurš tēls jūsu lauvai visvairāk atgādina. Varbūt pat nosauks to šī tēla vārdā?


Plīša lauvas ir rotaļu biedri

Neaizmirstiet, ka lielas plīša lauvas ir sava veida kaķēni. Tikai nedaudz lielāks. Bet viņiem ir viens un tas pats rotaļīguma gēns. Tātad lielie plīša lauvas būs lieliski spēļu pavadoņi. Slēpjoties starp ziediem, iedomājieties, ka atrodaties savannas krūmāju zemē un vajājat upuri. Kopā ar lauvu izmēģināsiet, kura rēciens izplatās vairāk kilometru garumā. Jūs salīdzināsit viens otra krēpes, lai redzētu, kura ir garāka un spīdīgāka.

Un tu noguris gulēsi un iedomāsies, ka tev virs galvas spīd spoža Āfrikas saule. Ir daudz spēļu. Turklāt jūs neesat vienīgais, kuram tie var patikt. Mēdz teikt, ka katrs kaķis sapņo būt par lauvu. Tātad, ja jums mājās ir īsts kaķis, jūs varēsiet to pārbaudīt. Varbūt plīša lauva kļūs par labāko draugu ne tikai tavam, bet arī tavam mīlulim? Vai varbūt jūs visi trīs izdomāsit jautras spēles?


Zvēru karaļa maigi apskāvieni

Lai atspoguļotu savu spēku, plīša lauva ir izgatavota no izturīgiem materiāliem, kas saglabā savu sākotnējo izskatu pat pēc vairākām mazgāšanas reizēm. Spēcīgās šuves spēļu laikā izturēs pat skaļāko rēkoņu. Un maigais kažoks un maigas krēpes pieglaustos, kad sajutīsi vēlmi atpūsties.

Šo rotaļlietu varat droši turēt pie sejas, jo tā ir izgatavota, neizmantojot veselībai kaitīgus materiālus, turklāt rotaļlieta ir pildīta ar antialerģiskām silikona šķiedras detaļām.

Product added to wishlist