Lieli plīša lāčiši - Lieli plīšu lāči rotaļlieta - Mīkstās liels lācis XXL

Lieli Plīša Lāčiši - Lieli Plīšu Lāči Rotaļlieta - Mīkstās Lācis XXL

Lieli plīša lāči – neaizmirstamas emocijas jūsu mājās!

Mēs, lieli plīša lāči, esam paši uzticīgākie draugi! Vai zināji? Gribu pastāstīt par sevi.

Esmu liels, mīksts un maigs rotaļu lācis, kas ilgojas pieglausties. Man nav pukstošas sirds, bet no ausīm līdz kājām esmu piepildīts ar mīlestību. Ar nepacietību gaidu ceļojumu uz tavām mājām, jo zinu – tiklīdz satiksimies, mēs kļūsim par labākajiem draugiem un būsim kopā ik uz soļa. Vai jau zini, ko vēlies darīt kopā ar mani? Jo mans koferis jau ir sakravāts! Man patīk piedzīvojumi un stāsti, tāpēc gatavojies piedzīvot daudz jautru emociju, kurās vēlos ar tevi dalīties.


Lielais plīša lācis jau ir klāt!

Kopā brīnišķīgi pavadīsim laiku! Kad lācītis Tedijs ieradīsies tavās mājās, tās piepildīsies ar mājīgumu un siltumu, jo jaunais iemītnieks tev būs tuvs ikvienā ikdienas situācijā. Skatoties filmu, ņem līdzi Tediju, viņš ar prieku turēs tavu roku, ja kļūs bailīgi, un iespēja piedalīties tavās ikdienas gaitās bezgala iepriecinās lācīti. Tedijs priecāsies ar tevi, bet, ja gadīsies noskumt, dienu padarīs gaišāku. Jo nav iespējams ilgi skumt, ja tevi ieskauj Tedija lielās, mīkstās un maigās ķepas. Viņš vienmēr uzklausa un vienmēr tevi saprot, jo viņš ir īsts draugs, bet īsti draugi nekad nepamet viens otru.

Lūdzu, nekad nepamet mani, būsim vienmēr kopā! Lielais plīša lācītis Tedijs kļūst skumjš, ja ilgi tevi nav redzējis. Tas vienmēr tevi gaida atgriežoties mājās un ar savām apaļajām acīm aicina atpūsties. Vēl labāk, ja viņam ir iespēja ceļot kopā ar tevi. Parks vai jūras krasts, lauku māja vai pat ārzemes kļūs par lāčuka iecienītāko vietu, jo tas būs kopā ar tevi. Ir tik jauki, ja ceļojumā ir līdzi mīksts, maigs un mīļš kompanjons, kas ceļojumu padara par vēl brīnišķīgāku atmiņu. Plīša lācis kļūs par tavu atbalstu pat garākajā braucienā un aicinās savos apskāvienos, kur maigi piekļaus un sniegs lielāku komfortu, līdz sasniegsiet ceļojuma galamērķi.

Uzmanība ir mans otrais vārds. Lielais rotaļu lācis Tedijs ir pilns mīlestības, kurā ilgojas dalīties ar tevi. Netaupi apskāvienus, un viņš tev atlīdzinās ar to pašu. Uzaicini viņu gulēt kopā ar tevi, un viņš kļūs par laimīgāko lāci pasaulē un novēlēs tev saldus sapņus. Un kamēr tu saldi gulēsi, tas sargās tevi no sliktiem sapņiem. Tedijs uzklausīs visas tavas domas, varbūt pat uzticēsi viņam savus lielākos noslēpumus, kurus viņš nekad nevienam neizpaudīs.

Liels plīša lācis ir lielisks iemidzinātājs! Ierīkojušies uz tā vai tam blakus, pat vismazākie sajūt neparastu maigumu un siltumu un aizmieg. Tas ir neaizstājams līdzeklis, kā dažādot vai pat izveidot jaunu miega rituālu. Dažreiz ir tik grūti iemidzināt bērnus, tāpēc šis plīša lācis ir lielisks draugs, kas palīdz relaksēties, rada drošības un mājīguma sajūtu.


Laiks jautrībai ar lielo plīša lāci!

Teddyway rotaļu lāči ir nekas cits kā ideja, kuras pamatā ir bērnības nostalģija. Mūsu plīša lāči Tediji ir burvīga, maiga dāvana, kas attaisno ikviena cerības un nevienu neatstāj vienaldzīgu. Šai dāvanai nav vecuma ierobežojuma, to var dāvināt ikvienam mīļam cilvēkam.

Galu galā mums visiem ir brīnišķīgas atmiņas, kurās dzīvo mīļākās plīša rotaļlietas, bez kurām mēs varbūt nekad negājām ārā no mājas. Atdzīviniet šīs atmiņas un ļaujiet atkal atdzīvoties brīnišķīgajiem un jaukajiem bērnības mirkļiem. Vai varbūt šī dāvana nonāks tieši pie mazajiem? Tādā gadījumā mēs esam pārliecināti, ka Tedijs radīs visspilgtākās un siltākās bērnības atmiņas, un jūsu dāvana klusi vēros mazuļa augšanu.


Teddyway – kvalitatīvi lieli plīša lāči

Laika gaitā, uzklausot klientu vēlmes, mēs uzlabojam savu produktu un tā komplektāciju. Šobrīd klientiem ir izvēle – dažādu veidu un izmēru lāči un pieskaņota vēlamās krāsas kakla lente lācim, un var izvēlēties iecienīto konfekšu kasti, kas atceļos kopā ar lāci. Vienmēr varat pastāstīt par savām vēlmēm, un mēs izrotāsim plīša lāci un sagatavosim kā dāvanu – iesaiņosim jūsu vietā. Mēs saprotam, ka ir apstākļi, kad paši to nevarat pasniegt, tāpēc plīša rotaļlietu nogādāsim līdz saņēmēja durvīm.

Mūsu mērķis vienmēr ir bijis un ir radīt dāvanas, kas rada prieku un atstāj neizdzēšamu iespaidu. Mēs vēlamies, lai ikvienam būtu iespēja sajust, ko nozīmē piekļauties mīkstam, pūkainam un lielam plīša lācim, kas ikvienās mājās kļūs par mīļāko rotaļlietu. XXL izmēra rotaļu lācis kļūs ne tikai par draugu, bet arī īstu mājas rotu, uzmanību piesaistošu aksesuāru un mājas interjera detaļu. Katru reizi atgriežoties mājās un redzot šo dāvanu, saņēmēja seju rotās smaids. Rotaļlieta atgādinās par jums, un sirdi sildīs patīkamas atmiņas. Plīša lācis katru dienu atgādinās par jūsu rūpēm, uzmanību un mīlestību.

Saviem klientiem piedāvājam ilgmūžīgu dāvanu. Mūsu lāči ir augstākās kvalitātes produkts, kura materiāls izturēs pat nerātnāko ģimenes locekļu mīlestību. Lācis būs lieliska dāvana pat cilvēkam ar alerģiju, jo mīkstais un formu saglabājošais pildījums ir sertificēts un atbilst visām Eiropas Savienības veselības un drošības prasībām.

Teddyway lāči ir lielisks veids, kā paust rūpes, mīlestību, draudzību vai līdzjūtību saviem visdārgākajiem cilvēkiem! Mēs saņemam daudz vēstuļu ar sirsnīgiem stāstiem par to, kā mūsu lielie plīša lāči atstāj milzīgu iespaidu un rada īpašas emocijas. Garantējam, ka tādas dāvanas izvēle būs lieliski piemērota pat vislielākajam notikumam. Svarīgā diena kļūs neaizmirstama.


Plīša rotaļlieta – interjera detaļa?

Liels plīša lācis var kļūt par jūsu mājas akcentu. Nosēdies gultas vai istabas stūrī, tas aicinās savos plašajos apskāvienos.

Lielais XXL izmēra rotaļu lācis var kļūt par lielisku miega mantiņu bērniem, jo tā izmērs un maigums vilina pieglausties un aizvērt acis. Jaunais draugs sasildīs un sargās no sliktiem sapņiem - lielas mīkstās rotaļlietas.

Lielajam plīša lācim ir vēl viena iecienīts pielietojums – sēžammaiss. Tajā ir ērti sēdēt, tāpēc tas noderēs spēlējoties vai nepieciešama ērta vieta uz grīdas. Starp citu, tas ir arī lielisks muguras atbalsts, ja vēlaties ērti palasīt grāmatu, skatīties multfilmas vai ieturēt brokastis pelēkā dienā.

Gandrīz aizmirsām pieminēt – šis plīša draugs ir lielisks ceļabiedrs. Tas var kļūt par ērtu spilvenu garā braucienā automašīnā, kā arī par uzticamu rotaļu biedru.


Kādā gadījumā dāvināt plīša lāci?

Gribētos teikt, ka dažreiz dāvanai nemaz nav vajadzīgs īpašs gadījums, tomēr ir dažādi svētki, kuros gribam izrādīt uzmanību.

Liels plīša lācis ir neatkārtojama dāvana sievietei Valentīna dienā. Dažādu krāsu un izmēru rotaļu lāči ļauj parādīt un izteikt to, kas dažkārt nav vārdiem izsakāms. XXL izmēra plīša lāči vienkārši ņem un pastāsta par jūsu lielo mīlestību.

Tā ir arī sirsnīga dāvana Mātes dienā, dzimšanas dienā vai jubilejā. Plīša rotaļlietām nav vecuma ierobežojuma, tā ir dāvana, kuru vienmēr ir patīkami saņemt, tāpēc tas ir lielisks veids, kā palutināt un pārsteigt mīļoto sievieti.

Ir vērts pieminēt, ka lielie plīša lāči ir iecienīts pārsteigums mazuļa gaidīšanas (Baby shower) ballītē. Dažādas krāsas lāčus var pieskaņot atbilstoši gaidāmā bērniņa dzimumam, un vienlaikus tas var kļūt par lielisku akcentu, kas atdzīvinās emocijas un svētku fotogrāfijas.

Neaizmirsīsim arī vīriešus. Plīša rotaļlieta raisa jaukas emocijas arī vīriešiem, tāpēc tā var kļūt par oriģinālu pārsteigumu vīriešu dienā vai dzimšanas dienā.

Dodaties uz bērna dzimšanas dienu vai svinat kristības? Pārsteidziet ar mīkstu, mājīgu un maigu dāvanu. Lielais lācis ir ilglaicīga atmiņa, kas kopā ar augošo bērnu radīs atmiņas un piedalīsies svarīgos viņa dzīves notikumos. Turklāt tas acumirklī izdaiļos svētku telpu.

Katrs pārsteigums mīt mūsu atmiņās, un negaidīta dāvana sāk asociēties ar dārgo cilvēku, kas to uzdāvinājis. Ar Teddyway jūs varat radīt tādas atmiņas, kas būs tik lielas, ka nevarēs paņemt klēpī.


Kāpēc izvēlēties Teddyway lielos plīša lāčus?

Izcila rotaļlietu kvalitāte. Mēs uzreiz atbildēsim uz jautājumu, kāpēc Teddyway – preces nevainojamās kvalitātes dēļ. Rotaļlietas izturīgās šuves un stabilā forma garantē, ka tās sabiedrību varēs baudīt daudzus gadus. Visas detaļas un rotaļlietas daļas ir kvalitatīvi sastiprinātas, tāpēc rotaļlietas korpuss paliek stabils pat tad, ja plīša lācis piedzīvos vistrokšņainākās bērnu spēles.

Rotaļlieta ir pildīta ar materiālu, kas piemērots pat visjutīgākajiem. Plīša lācis nav alerģisks un atbilst visām drošības prasībām. Pildījumam piemīt pretalerģiskas īpašības, tāpēc ikviens var rotaļlietu droši samīļot un par to priecāties.

Pateicoties ražošanā izmantotajam īpašajam materiālam, lielais plīša lācis nepiesaista putekļus, tāpēc tas nebūs bieži jātīra. Tāda virsma ievērojami vienkāršo plīša rotaļlietas kopšanu, jo neprasa papildu pūles.

Droša un ātra preces piegāde. Visas rotaļlietas neatkarīgi no izmēra sasniedz saņēmējus visā Eiropas Savienībā. Mēs piegādājam rotaļu lāčus tieši līdz jūsu durvīm, nogādājot jūsu dāvanu tieši rokās. Saņēmējam nebūs jāpūlas un jādodas jūsu pārsteigumu saņemt pakomātā vai pastā, bet jūs varat būt droši, ka dāvana nepazaudēsies un tiks piegādāta tieši saņēmējam rokās.

Lielais XXL izmēra plīša lācis tiek droši iepakots, lai piegādes procesā nekļūtu netīrs. Varat būt droši, ka pārsteigumu izdosies īstenot nevainojami.

Plaša izmēru un krāsu izvēle. Teddyway jūs varēsiet izvēlēties no dažāda izmēra lāčiem, sākot no parastajiem līdz pat XXL izmēra lāčiem. Tikai jūs varat izlemt, kāda izmēra apskāvienu vēlaties dāvināt saviem mīļajiem! Dažāda krāsas lāčus var pieskaņot interjeram vai vienkārši izvēlēties sev tīkamāko krāsu. Izvēles iespēju pārpilnība dod iespēju izvēlēties plīša rotaļlietu, kas atbildīs visām jūsu cerībām.


Rotaļlietu kopšana

Jūs, iespējams, pat negaidījāt, ka plīša lāči ir tik viegli kopjami. Plīša lāčus var mazgāt veļas mašīnā vai ar rokām, pēc tam ļaujiet tiem pašiem izžūt. Nav vajadzīga īpaša kopšana.

Tomēr jāņem vērā – ja vēlaties saglabāt rotaļlietas spilgtās krāsas, sargājiet to no izbalēšanas un neatstājiet noliktu tiešos saules staros.

Teddyway mērķis ir izcila klientu apkalpošana. Tāpēc pasūtījumus izpildām ātri un droši. Mēs pārdodam tikai visaugstākās kvalitātes lielos lāčus, jo zinām, cik svarīgi ir savu mīlestību un uzmanību paust ar ilgmūžīgām un rūpīgi šūtām mīkstajām rotaļlietām.

Katram no mums bērnībā bija kāda mīļākā plīša rotaļlieta, kas atmodina siltas atmiņas. Kurš teica, ka tāds nevar būt pieaugušam cilvēkam?
Un mazie ar izplestām rokām ienesīs savā dzīvē lielu plīša lāci un pēc daudziem gadiem atcerēsies šo jūsu dāvanu kā savas bērnības jaukāko un mīļāko posmu.

Product added to wishlist