Lielas plīša koalas - Liela plīša koala rotaļlieta - Liela mīksta koala XXL

Lielas Plīša Koalas - Liela Plīša Koala Rotaļlieta Mīksta XXL

Sveiki, es esmu liela plīša koala!

Lielas plīša koalas - Vai esi dzirdējis par jaukiem dzīvnieciņiem, kas ļoti līdzīgi mīkstiem rotaļu lācīšiem? Tas esmu es – koala! Mans pelēkais un maigais kažociņš ir lieliski piemērots patīkamiem pieskārieniem, mīkstās ķepiņas – ilgiem apskāvieniem, bet lielais, melnais deguntiņš... Nu, es domāju, pie tā var cieši pieglausties. Atklāšu tev noslēpumu – koalas ir bezgala draudzīgas!

Tāpēc mans lielākais sapnis ir atrast īstu draugu, ar kuru dalīties mīlestībā un priekā vai arī satraukumā un skumjās. Varbūt tu gribi būt mans draugs? Koalām nepatīk vientulība, tāpēc, mans draugs, es došos pie tevis! Gaidi mani, bet es jau skrienu gatavoties savas dzīves svarīgākajam ceļojumam, kurā satikšu tevi!


Lielas mīksta koalas ir relaksācijas meistares!

Vai zināt, ar ko ir slavenas jaukās koalas? Ar savu spēju neko nedarīt! Pasēdēt, pagulēt, paslinkot – tās ir koalu mīļākās nodarbes! Šajā jomā viņas ir īstas profesionāles. Šīs skaistules var gulēt stundām ilgi, tāpēc, ja meklē draugu, kas vienmēr izstaro mieru, koala ir vislabākā izvēle.

Koalām ir īpaša spēja – ar savu mīļumu un maigumu tās spēj kliedēt pat drūmākās domas, un, kad šīs domas izzūd, ir īstais laiks paslinkot kopā ar savu labāko draugu! Kas var būt labāk nekā pieglausties mīkstai, maigai, mīlestības un prieka pilnai koalai un vienkārši aizmirst par visām raizēm un likstām!


Plīša koala – tā nav tikai dāvana!

Šīs jaukās, mīļās koalas ir ne tikai lieliska dāvanas izvēle, kas piepildīs mājas ar mieru un prieku, bet arī ideāls kompanjons!

Koalas izgatavotas tikai no augstākās kvalitātes materiāliem, tāpēc par tām varēsiet priecāties daudzus gadus. Koalām arī ir antialerģisks pildījums, tas padara šo rotaļlietu pilnīgi drošu. 

Tā kā Koala ir ne tikai mīksta un maiga, bet arī izturīga un droša, to pat var izmantot kā pasaulē burvīgāko spilvenu, visērtāko guļvietu vai visiecienītāko krēslu. Izmantojiet savu iztēli, un šī rotaļlieta kļūs ne tikai par lielisku pavadoni jums vai kādam jums svarīgam cilvēkam, bet arī lieliska mājas detaļa, kas noteikti nepaliks nepamanīta!

Product added to wishlist