Nesteidzieties!
Saņemiet 5% Atlaidi Pirkumam

Noklikšķiniet uz pogas zemāk, un jums tiks piešķirts veikala atlaides kods.

Lieli plīša flamingi - Liels plīša flamings rotaļlieta - Liels mīksts flamings XXL

Lieli Plīša Flamingi - Liels Plīša Flamings Rotaļlieta Mīksts XXL

Sveiki, es esmu liels plīša flamings!

Lielie plīša flamingi - spilgtas krāsas, mīkstas spalvas un labs noskaņojums – tas viss lieliski raksturo mani! Es esmu no siltajām zemēm, tāpēc šeit meklēju draugu, kas mani bieži apskaus, neļaujot man nosalt! Flamingi ir lieliski draugi un mīļi ģimenes locekļi.

Par to tu ātri pats pārliecināsies, jo man ļoti patīk būt kopā ar savu draugu, palīdzēt viņam jebkurā dzīves situācijā, un, protams, mana iecienītākā nodarbe ir pastaigas, jo, kā tu pats redzi, man ir garas kājas!

Mēs, flamingi, esam viena no draudzīgākajām būtnēm uz planētas un visu savu mīlestību un prieku vēlamies dāvāt tev, draugs! Es ceru, ka mēs drīz atradīsim viens otru!


Mūsu lieli mīksti flamingi

Mūsu skaistie, mīkstie un bezgala maigie lielie plīša flamingi ir lieliska dāvanas izvēle. Šī plīša rotaļlieta neatstās jūs vienaldzīgu. Flamingi izgatavoti no izturīgiem materiāliem, tāpēc šī lielā plīša rotaļlieta priecēs gadiem ilgi.

Mūsu lielie plīša flamingi jūs sasniegs:

Ātri – flamingi jūsu adresi visā Eiropas Savienībā sasniegs dažu dienu laikā. Un kurjers piegādās sūtījumu tieši pie durvīm!

Izturīgi – mūsu plīša flamingi ir izgatavoti no augstākās kvalitātes materiāliem, tāpēc tie ir izturīgi un var izturēt pat visspēcīgāko mīlestību. Tāpēc šīs rotaļlietas izceļas ar ilgmūžību un izturību.

Droši – mūsu plīša flamingu izgatavošanai tiek izmantoti tikai droši un videi nekaitīgi materiāli. Tā kā visi produkti ir augstas kvalitātes, jūs varat būt pārliecināti, ka spēlējoties rotaļlietai neatdalīsies nekādas detaļas. Flamingu pildījums ir antialerģisks, tāpēc bērnam spēlēšanas laikā nebūs nepatīkamu sajūtu vai veselības problēmu.


Lielo plīša flamingu Kopšana

Šiem lielajiem plīša flamingiem nav vajadzīga īpaša kopšana. Pietiek, ja reizēm flamingu izmazgā veļas mašīnā vai ar rokām un ļauj izžūt. Rotaļlietas ražošanā izmantotie materiāli nepiesaista putekļus, tāpēc flamingu nevajadzēs bieži tīrīt.

Tomēr vēlamies norādīt – lai saglabātu spilgtas un acij tīkamas flaminga krāsas, ieteicams rotaļlietu nenovietot tiešos saules staros.

Product added to wishlist