Lieli plīša astoņkāji

Lieli Plīša Astoņkāji - Liels Plīša Astoņkājis Rotaļlieta Mīksts XXL

Lieli plīša astoņkāji aicina jūs okeāna dzīlēs!

Lieli plīša astoņkāji - liels, mīksts un ar pat 8 kājām. Kas tas ir? Jā, tas ir plīša astoņkājis! Un tas ierodas jūsu mājās, lai kļūtu par jūsu labāko spēļu biedru. Kopā jūs izpētīsiet okeāna dzīles, dosieties neticamos piedzīvojumos, satiksiet jaunus draugus, un pa ceļam astoņkājis pastāstīs daudz interesantu stāstu.

Patiešām! Galu galā šis dzīvnieks uz Zemes dzīvo gandrīz 300 miljonus gadu. Tātad, tai patiešām ir daudz stāstu, ko pastāstīt! Jūs no pirmavotiem dzirdēsit, kā uz Zemes parādījās dinozauri, kā dzīvoja pirmie cilvēki un pat kā viņai patika filmēties daudzos seriālos un filmās. Brauciens būs patiešām interesants un izglītojošs.

Tas mudinās uzzināt vairāk par šiem interesantajiem un noslēpumainajiem dzīvniekiem. Kā izskatās viņu mājvieta jūras dzelmē? Ko viņi ēd? Kur viņi ceļo? Ko tu satiec viņu ceļā? Kādas zivju sugas ir viņu labākie draugi? Varbūt tavs jaunais draugs astoņkājis piedalījās multfilmas "Sūklis Bobs Kvadrātbikses" filmēšanā? Būtu neticami panākumi, ja jūsu mājās būtu šāda filmu zvaigzne!


Kāpēc astoņkājiem ir vajadzīgas 8 kājas?

Reālajā dzīvē astoņkājiem ir vajadzīgas tik daudz ekstremitāšu, lai tas varētu rāpot jūras dibenā, peldēt un pabarot, kā arī aizsargāties pret negaidītiem viesiem. Nav brīnums, ka astoņkājiem vajag daudz kāju, ja okeānā ir tik daudz aktivitāšu. Un plīša astoņkājiem ir vajadzīgas visas 8 kājas, lai tie pēc iespējas labāk varētu paust savu draudzīgumu.

Galu galā, jo vairāk kāju tai ir, jo stiprāks tas var apskaut un pieglausties pie tevis. Vai arī sniedz roku (vai drīzāk kāju) visiem draugiem vienlaikus. Vai arī turiet astoņas porcijas saldējuma ar dažādām garšām. Un ja nu astoņkājis nolemj dejot breikbreiku? Ar tik daudzām kājām tas noteikti ieņemtu pirmo vietu deju konkursā.

Iedomājieties, cik forši būtu, ja jums būtu 8 kājas. Kādu jautru lietu tu ar viņiem darītu? Uz šo jautājumu vari atbildēt savam jaunajam draugam – plīša astoņkājam. Un noteikti nevilcinieties sniegt savas atbildes, jo fantāzijas un spēļu zemē ir iespējams viss!


Laipni draugi – lielie plīša astoņkāji

Ļoti labus cilvēkus bieži raksturo kā labsirdīgus. Bet vai zinājāt, ka lieli plīša astoņkāji ir trīskārši labsirdīgi radījumi? Interesanti, kas tieši ar to ir domāts? Un tas ir domāts, ka šiem jūras dzīvniekiem ir pat trīs sirdis. Jūras dzīlēs ir vajadzīgas trīs sirdis, lai astoņkājis izdzīvotu.

Un jūsu mājās visas trīs sirdis ir vajadzīgas, lai parādītu lielu mīlestību. Nav brīnums, ka visi atceras savas plīša rotaļlietas. Tajos atrodas laipnības, miera un komforta slāņi. Plīša rotaļlietām piemīt neizskaidrojams maģisks spēks, kas palīdz cilvēkiem nomierināties un liek smaidīt. Tātad, plīša astoņkājis visu savu lielo mīlestību atdos jums vienam.


Astoņkājis ir ekskluzīvs interjera akcents

Skaisti iekārtota māja ir ikviena sapnis. Taču pareizi izvēlētas interjera detaļas, nevis gludas sienas rada tā mājīgumu. Katrā mājā ir daudz sveču, vāzes un statuetes. Bet cik mājās ir savs astoņkājis? Droši vien nav daudz. Tātad, šeit jums ir lieliska iespēja izveidot ekskluzīvu māju.

Pēc mīļa pūkaina astoņkāja uzņemšanas savā ģimenē varēsiet izbaudīt tā komplimentu un saņemt daudz patīkamu komplimentu par unikalitāti. Šāds interjera akcents būs īsts uzmanības magnēts.


Prioritāte tiek dota kvalitātei

Kvalitatīvajām plīša rotaļlietām ir jākalpo ilgi un jāiztur apskaušanās, aktīvo spēļu maratons un pat mazgāšana. Šie lieli plīša astoņkāji ir izgatavoti no īpaši izturīgiem materiāliem, kas nodrošina izstrādājumu izturību pat ļoti intensīvi lietojot.

Rotaļlietas ir 100% pildītas ar silikona šķiedras bumbiņām, kas ilgstoši saglabā rotaļlietas formu nemainīgu. Tātad, izbaudiet savu jauno rotaļlietu, un, ja nepieciešams, to var mazgāt veļas mašīnā. Tā tas atkal kļūs tīrs un gatavs jauniem piedzīvojumiem.

Product added to wishlist