Nesteidzieties!
Saņemiet 5% Atlaidi Pirkumam

Noklikšķiniet uz pogas zemāk, un jums tiks piešķirts veikala atlaides kods.

Ziedu Kastes - Ziedu Kaste - Puķes Kastē - Rozes Kastē - Ziedi Kastē

Ziedu Kastes - Ziedu Kaste - Puķes Kastē - Rozes Kastē - Ziedi Kastē

Ziedu kastes - Puķes kastē - Alternatīva parastajiem ziedu pušķiem

Ziedu Kastes ir lieliska dāvanas izvēle, kas simbolizē neizsmeļamu un nemirstīgu mīlestību. Šāds romantisks žests palīdzēs bez vārdiem izteikt savas jūtas vai pateicību īpašai meitenei, dārgam draugam, mīļam radiniekam vai vienmēr palīdzīgu roku sniedzošam kolēģim.

Puķu kastītes, atšķirībā no vienkārša ziedu pušķa, priecēs nevis nedēļu, bet vairākus gadus! Šīs brīnišķīgās dabiskās puķes, izmantojot augstas kvalitātes stabilizatorus, it kā tiek apstādinātas laikā, šādā veidā radot iespēju baudīt šo skaistumu un krāsas pat līdz pieciem gadiem!


Ziedu kastes – Jebkuros svētkos

Šīs romantiku, mīlestību un rūpes izstarojošās puķu kastītes būs lieliska ideja, kā pārsteigt pašus tuvākos cilvēkus jebkādos svētkos vai bez iemesla. Mamma, vecmāmiņa vai masa būs bezgala laimīgas, saņemot šādu pārsteigumu dzimšanas dienā.

Puķu kastīte būs lieliska dāvanas izvēle kāzās vai Ziemassvētkos. Bet otra pusīte būs neprātīgi pārsteigta ar šādu mīlestības izpausmi pašā romantiskākajā mīlnieku dienā!


Ne tikai dāvana

Daudzkrāsainās, vairākus gadus ziedošās un, protams, visu uzmanību piesaistošās puķu kastītes var kļūt par lielisku interjera detaļu – ar tās palīdzību mājās vai jebkurā citā telpā var izveidot ļoti estētisku un gaumīgu izskatu.

Puķes kastīte ir lieliska alternatīva istabas puķēm, kurām regulāri jāvelta uzmanība un laiks, tās jālaista un jākopj ziedi. Puķu kastīšu kopšana ir minimāla –dažkārt tikai jānoslauka sakrājušies putekļi!


Ar ko mūsu puķu kastītes ir citādākas?

Mēs puķu kastīšu izgatavošanai izmantojam tikai pašus augstākās kvalitātes materiālus. Puķes, kas tiek izmantotas kastīšu izgatavošanai – dabiski audzētas plantācijās, kurās tiek atlasītas tikai tādas puķes, kas ir pilnībā atklājušas savu skaistumu. Tās tiek savāktas un ar speciālu stabilizatoru palīdzību tiek sagatavotas kastīšu ražošanai.

Visas mūsu puķu kastītes ir roku darbs. Šis aspekts piešķir katrai kastītei īpatnēju skaistumu, unikalitāti un pilnību. Tā kā izmantojam roku darbu, varam nodrošināt ļoti augstu visu puķu kastīšu kvalitāti. Mūsu puķu kastītes priecēs daudzus gadus ar savu unikālo skaistumu, spilgtajām krāsām un estētisko dizainu. Bet svarīgākais – par šīm unikālajām kastītēm var priecāties bez jebkādas papildu kopšanas!

Product added to wishlist