Rožu lācīši - Rožu lācītis - Rozes lāči - Rozulacis

Rožu Lācīši - Rozes Lāči - Rožu Lācītis - Rozulacis - Teddyway

Rožu lācītis – labākā izvēle!

Rožu Lācīši - Burvīgs, augstas kvalitātes un unikāla izskata rožu lācītis ir lieliska un unikāla dāvana, kura daudzus gadus tās saņēmējam atgādinās par gūtajām emocijām svētku laikā. Šie rožu lācīši var kļūt arī par jaunu alternatīvu puķu ziediem!

Pateicoties izmantoto materiālu īpašībām, no kuriem tiek izgatavoti lācīši, tos var dāvināt pat pašiem mazākajiem! Bērni varēs priecāties par šiem rožu lācīšiem neuztraucoties, jo visas daļas ir stingri piestiprinātas, savukārt rožu materiāls – nerada apdraudējumu bērnu veselībai!

Neapšaubāmi, saņemot rožu lācīti, priecāsies visi: bērns, meitene, sieva, mamma vai jebkurš cits sirdij tuvs cilvēks.


Rožu lāčI – ne tikai dāvana!

Daudzkrāsainie rožu lāči – ne tikai lieliska dāvanas ideja! Sava īpatnējā un modernā izskata dēļ lācīšus var izmantot kā dekora vai interjera detaļu.

Rožu lācīši noteikti kļūs par uzmanību piesaistošu objektu kā mājas rotājums vai pat estētiska kāzu detaļa, kas raisīs īpašas emocijas vai rotaļīgu noskaņojumu. Rožu lācīši var kļūt par kaut ko vairāk, nekā tikai burvīga dāvana!


Ar ko mūsu rožu lācīšI atšķiras?

Lācīšu izgatavošanai mēs izmantojama tikai augstākās kvalitātes materiālus. Šī iemesla dēļ izmantojamās 3D rozes izskatās ļoti dabiski un rada īstu puķu efektu. Visas izmantojamās rozes tiek atlasītas ar rokām. Pateicoties roku darbam, tiek radīts galīgais lācīša izskats, kas piešķir tam unikalitāti un šarmu.

Mūsu rožu lācīši nonāks pie Jums:

Līdz durvīm – Nodrošinām, ka visā Eiropas Savienībā saņemsiet lācīšus dažu darba dienu laikā savās mājās vai citā norādītajā adresē.

Augstas kvalitātes – Pat sīkākās roku darba lācīšu detaļas ir ļoti izturīgas un izturēs pastāvīgus apskāvienus. Rožu lācīši priecēs daudzus gadus, jo izmantojamās puķes nezaudē savu formu un krāsu.

Unikāli – Šie lācīši dod iespēju pārsteigt un parādīt mīlestību un uzmanību citādāk. Emocijas, kas radīsies dāvinot rožu lācīti, saglabāsies ilgi, tāpat kā pats lācītis.


Lācīšu kopšana

Šie rožu lācīši neprasa īpašu kopšanu. Pietiek tikai dažkārt no rožu ziedlapiņām noslaucīt putekļus un lācītis atkal izskatīsies kā jauns!

Pateicoties lācīša radīšanā izmantojamā materiāla īpašībām, tas nepievelk putekļus un ļoti viegli tīrāms.Taču, lai novērstu lācīša krāsas izmaiņas, iesakām to neturēt saules staros.

Product added to wishlist