Nesteidzieties!
Saņemiet 5% Atlaidi Pirkumam

Noklikšķiniet uz pogas zemāk, un jums tiks piešķirts veikala atlaides kods.

Lieli plīša lāčiši - Lieli plīšu lāči rotaļlieta - Mīkstās liels lācis XXL

Lieli Plīša Lāčiši - Lieli Plīšu Lāči Rotaļlieta - Mīkstās Lācis XXL

Atlasīt pēc

Cena
Izmērs
Krāsa
Filter
Attēlo 1-28 no 82 produktiem

Lieli plīša lāčiši - Laime jūsu mājās!

Lieli plīša lāčiši - Es esmu liels, mīksts un maigs lācītis. Man nav sirsniņas, kura sitas, taču no austiņām līdz pēdiņām esmu piepildīts ar mīlestību. Es ar nepacietību gaidu ceļojumu uz tavām mājām, jo es jau zinu, ka, uzreiz tiekoties, mēs kļūsim par labākajiem draugiem, kuri būs kopā ik soli. Vai tev ir idejas, ko ar mani kopā vēlētos darīt? Jo mans koferis jau ir sakrāmēts!


Liels plīša lācīs jau esmu šeit!

Pavadīsim laiku kopā - Pēc ierašanās tavās mājās, tas piepildīs ar mājīgumu un siltumu, jo šis jaunais iedzīvotājs būs blakus katrā ikdienišķā situācijā. Skatieties filmas kopā ar Tedi, viņš ar prieku paturēs roku, ja paliks baisi, un, varēdams piedalīties tavā ikdienā, lācītis būs laimīgs bezgala. Tedis priecāsies kopā ar tevi, bet, ja kļūs skumji – lācītis padarīs dienu gaišāku.

Lūdzu, būsim vienmēr kopā! - Lācītis Tedis kļūst skumjš, ja ilgi neredz tevi. Tāpēc viņam būs ļoti patīkami, ja būs iespēja ceļot kopā ar tevi. Parks vai jūras piekraste, lauku mājas vai pat ārzemju valstis kļūs par lācīša mīļāko vietu, jo tajā viņš būs kopā ar tevi. Ir taču tik patīkami, ja piknikā ir mīksts, maigs un mīlošs kompanjons, kurš braucienu padara par vēl brīnišķīgāku atmiņu.

Uzmanība – mans otrais vārds - Liels Lācītis Tedis ir mīlestības pilns un vēlas tajā dalīties ar tevi. Nežēlo apskāvienus un viņš atlīdzinās ar to pašu. Uzaicini viņu gulēt kopā un viņš kļūs par pašu laimīgāko lācīti pasaulē, un, kamēr tu saldi gulēsi, viņš pasargās tevi no sliktiem sapņiem. Tedis uzklausīs visas tavas domas, un varbūt pat uzticēsi viņam savus noslēpumus, kurus viņš neatklās nevienam.


Laimes laiks!

Teddyway ir ne kas cits kā bērnības nostaļģijā balstīta ideja. Mūsu lācītis Tedis – tā ir apburoša, mīksta un katra gaidām atbilstoša dāvana, kas neatstās nevienu vienaldzīgu. Šai dāvanai nav vecuma cenza, tāpēc tā var tikt pielāgota jebkuram, jums tuvam cilvēkam.

Laikam ejot un ieklausoties klientu vēlmēs, mēs uzlabojam savu preci un tās komplektāciju. Pašlaik klienti var izvēlēties no vairākiem dažādiem lācīšu veidiem un izmēriem, pielāgot vēlamās krāsas lenti, kas rotā lācīša kaklu, izvēlieties iecienītu konfekšu kārbu, kas aizceļos kopā ar lācīti, kā arī izvēlēties lācīša iepakošanu kā dāvanu.

Mūsu mērķis vienmēr ir un bija radīt dāvanas, kuras radītu prieku un atstātu neizdzēšamu iespaidu. Mēs vēlamies, lai visi varētu sajust, ko nozīmē pieglausties pie mīksta, pūkaina un liela lācīša, kurš katra mājās kļūs par pašu mīlētāko.

Saviem klientiem piedāvājam ilgmūžīgu dāvanu. Mūsu lācītis ir augstākās kvalitātes izstrādājums, kura materiāls izturēs arī vispalaidnīgāko ģimenes locekļu mīlestību. Lācītis būs lieliska dāvana pat tuviniekiem ar alerģiju, tāpēc ka mīkstais un formu nezaudējošais pildījums ir sertificēts un atbilst visām Eiropas Savienības veselības aizsardzībai izvirzītajām prasībām.

Jūs pārliecināsieties, ka Teddyway lācīši ir lielisks veids, kā izteikt rūpes, mīlestību, draudzību vai simpātijas sev svarīgiem cilvēkiem!

Product added to wishlist

Lai nodrošinātu saviem apmeklētājiem pārlūkošanas kvalitāti, statistikas un tirgdarbības mērķiem interneta mājaslapā izmantojam sīkfailus, kurus jums ir iespēja jebkurā brīdī izslēgt.