Nesteidzieties!
Saņemiet 5% Atlaidi Pirkumam

Noklikšķiniet uz pogas zemāk, un jums tiks piešķirts veikala atlaides kods.

1. Piegādes cena ir mainīga – atkarībā no piegādes valsts un pasūtījuma lieluma.

2. Lai pircējs saņemtu preces savā dzīvesvietā, pircējam jānorāda precīzs dzīvokļa un mājas numurs, iela, pilsēta, valsts un kontakttālruņa numurs.

3. Preces uz mājām piegādā kurjeru dienests.

4. Pēc preces nodošanas kurjeram mēs informēsim jūs ar īsziņu un pa e-pastu.

5. Pirms ierašanās jūsu dzīvesvietā kurjers jums piezvanīs vai ar īsziņu informēs par paredzēto sūtījuma piegādes laiku.

6. Piegādes laiks:
– Piegādes laiks visā Latvijā: 2-4 darba dienas.
– Piegādes laiks citās Eiropas Savienības valstīs: 2-5 darba dienas.
– Piegādes laiks ārpus Eiropas Savienības: 4-12 darba dienas.

7. Šis piegādes termiņš nav spēkā, ja Pārdevējam pircēja izvēlētās preces nav noliktavā vai arī neparedzētu, no pārdevēja neatkarīgu apstākļu gadījumā.

8. Pircējs apņemas preces pieņemt pats vai arī to darīs konkrēta persona, kura norādīta piegādes informācijā. Pretējā gadījumā Pircējam nav tiesību izteikt pretenzijas par preču nodošanu nepareizajai personai.

9. Pārdevējs tiek atbrīvots no atbildības par preču piegādi visos gadījumos, kad preces netiek piegādātas vai netiek piegādātas laikā Pircēja vainas dēļ vai no Pircēja atkarīgu apstākļu dēļ.

10. Preces tiek piegādātas uz šādām Eiropas Savienības valstīm: Lietuva, Latvija, Igaunija, Polija, Somija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Luksemburga, Nīderlande, Francija, Slovākija, Vācija, Lielbritānija, Itālija, Horvātija, Slovēnija, Zviedrija, Ungārija, Īrija, Bulgārija, Grieķija, Spānija, Portugāle, Rumānija.

* Preces tiek piegādātas arī ārpus Eiropas Savienības. Konkrētas piegādes cenas varat uzzināt pirkuma procesa lapā vai sazinoties ar mums pa e-pastu – info@teddyway.lv.

Product added to wishlist